Administratie


Belaen Wim
Directeur
Telefoon: +3251 30 34 35
Email: Wim.Belaen@izegem.be

Geldof Bernard
Secretariaatsmedewerker
Telefoon: +3251 30 34 35
Email: Bernard.Geldof@artiz-izegem.be

Isenbaert Tom
Secretariaatsmedewerker
Telefoon: +3251 30 34 35
Email: Tom.Isenbaert@artiz-izegem.be

Popelier Mia
Secretariaatsmedewerker
Telefoon: +3251 30 34 35
Email: Mia.Popelier@artiz-izegem.be

Muziek


Anne David | Muziekinitiatie
Email: David.Anne@artiz-izegem.be

Baert Francis | Instrumentaal ensemble, Klarinet, Muziekinitiatie, Samenspel
Email: Francis.Baert@artiz-izegem.be

Blancke Majela | Viool
Email: Majela.Blancke@artiz-izegem.be

Blockeel Dirk | Begeleidingspraktijk, Orgel, Samenspel
Email: Dirk.Blockeel@artiz-izegem.be

Boehme Dirk | Engelse hoorn, Hobo, Instrumentaal ensemble, Samenspel
Telefoon: +32475 28 58 46
Email: Dirk.Boehme@artiz-izegem.be

Bossuyt Hanne | Gitaar
Email: Hanne.Bossuyt@artiz-izegem.be

Boucherie Karel | Algemene muzikale vorming, Groepsmusiceren
Telefoon: +32476 67 14 16
Email: Karel.Boucherie@artiz-izegem.be

Bovijn Freya | Algemene muzikale vorming, Groepsmusiceren
Email: Freya.Bovijn@artiz-izegem.be

Bruneel Sylvie | Dwarsfluit, Piano
Email: Sylvie.Bruneel@artiz-izegem.be

Buyse Bernard | Klarinet
Telefoon: +32470 36 90 84
Email: Bernard.Buyse@artiz-izegem.be

Clabau Lynn | Algemene muzikale vorming, Groepsmusiceren
Email: Lynn.Clabau@artiz-izegem.be

Coopman Jitse | Altsaxofoon, Muziekinitiatie, Sopraansaxofoon, Tenorsaxofoon
Email: Jitse.Coopman@artiz-izegem.be

Coppé Luc | Bugel, Cornet, Trompet, Tuba
Email: Luc.Coppe@artiz-izegem.be

Corneillie Daan | Stemvorming, Zang
Email: Daan.Corneillie@artiz-izegem.be

Couvreur Myriam | Algemene muzikale vorming, Groepsmusiceren
Email: Myriam.Couvreur@artiz-izegem.be

Debbaut Adriaan | Algemene muzikale vorming, Groepsmusiceren
Email: Adriaan.Debbaut@artiz-izegem.be

De Bisschop Hilde | Piano
Email: Hilde.DeBisschop@artiz-izegem.be

Defrancq Stijn | Piano
Email: Stijn.Defrancq@artiz-izegem.be

Delaere Ellen | Gitaar
Email: Ellen.Delaere@artiz-izegem.be

Delaere Johan | Algemene Muziek Cultuur, Algemene Muziek Theorie, Begeleidingspraktijk Piano, Koor, Muziektheorie, Vocaal ensemble
Telefoon: +3251 30 55 04
Email: Johan.Delaere@artiz-izegem.be

Demeyere David | Pop en Jazz drums, Pop en Jazz ensemble, Pop en Jazz percussie ensemble
Telefoon: +32477 63 84 91
Email: David.Demeyere@artiz-izegem.be

Dereere Louisa | Dwarsfluit
Email: Louisa.Dereere@artiz-izegem.be

De Rijcke Mattias | Pop en Jazz gitaar
Email: Mattias.DeRijcke@artiz-izegem.be

Devos Annemie | Cello, Instrumentaal ensemble, Samenspel
Email: Annemie.Devos@artiz-izegem.be

Dufourmont Els | Instrumentaal ensemble, Piano, Samenspel
Email: Els.Dufourmont@artiz-izegem.be

Dumoulin Hilde | AMC
Email: Hilde.Dumoulin@artiz-izegem.be

Kerckhof Marc | Basklarinet, Klarinet
Telefoon: +32476 31 48 42
Email: Marc.Kerckhof@artiz-izegem.be

Lammens Sandra | Piano
Telefoon: +32474857499
Email: Sandra.Lammens@artiz-izegem.be

Lejaeghere Peter | Bugel, Cornet, Trombone, Trompet, Tuba
Email: Peter.Lejaeghere@artiz-izegem.be

Matthys Vanessa | Pop en Jazz zang, Pop en Jazz ensemble, Pop en Jazz AMC
Telefoon: +32486 69 33 10
Email: Vanessa.Matthys@artiz-izegem.be

Raes Stefaan | Instrumentaal ensemble, Samenspel, Slagwerk
Email: Stefaan.Raes@artiz-izegem.be

Schotte Hans | Algemene Muziek Cultuur, Luisterpraktijk, Muziekgeschiedenis
Telefoon: +32495 76 18 24
Email: Hans.Schotte@artiz-izegem.be

Smedts Roel | Bariton, Trombone
Email: Roel.Smedts@artiz-izegem.be

Suvorkin Evgeny | Accordeon, Instrumentaal ensemble, Samenspel
Email: Evgeny.Suvorkin@artiz-izegem.be

Vandekerckhove Dieter | Algemene Muziek Cultuur, Algemeen muzikale vorming, Instrumentaal ensemble, Muziekinitiatie, Samenspel, Groepsmusiceren
Email: Dieter.Vandekerckhove@artiz-izegem.be

Van Der Haegen Bruno | Pop en Jazz saxodoon, Pop en Jazz ensemble, Pop en Jazz AMC
Email: Bruno.VanDerHaegen@artiz-izegem.be

Vandewalle Lieven | Cello

Vanhoecke Mattias | Pop en Jazz piano
Email: Mattias.Vanhoecke@artiz-izegem.be

Van Neste Johan | Hoorn
Telefoon: +32495 84 60 21
Email: Johan.VanNeste@artiz-izegem.be

Verbrugghe Dirk | Piano
Email: Dirk.Verbrugghe@artiz-izegem.be

Verbrugghe Saïdjah | Altviool, Viool
Email: Saidjah.Verbrugghe@artiz-izegem.be

Vergalle Fabienne | Algemene muzikale vorming, Fagot, Groepsmusiceren
Email: Fabienne.Vergalle@artiz-izegem.be

Vermote Petra | Gitaar
Email: Petra.Vermote@artiz-izegem.be

Vierstraete Nicolas | Algemene muzikale vorming, Groepsmusiceren
Telefoon: +32472 83 82 21
Email: Nicolas.Vierstraete@artiz-izegem.be

Vinckier Veerle | Algemene muzikale vorming, Groepsmusiceren
Email: Veerle.Vinckier@artiz-izegem.be

Woord


Cafmeyer Bart | Algemene verbale vorming, Drama, Verbale vorming, Voordracht, Welsprekendheid
Email: Bart.Cafmeyer@artiz-izegem.be

Daenens Lieselot | Algemene verbale vorming, Drama, Voordracht
Telefoon: +32487 16 87 95
Email: Lieselot.Daenens@artiz-izegem.be

Dalle Mieke | Algemene verbale vorming, Drama, Voordracht
Email: Mieke.Dalle@artiz-izegem.be

Debosschere Filip | Toneel
Email: Filip.Debosschere@artiz-izegem.be

De Mol Gladys | Algemene verbale vorming, Drama, Voordracht
Email: Gladys.DeMol@artiz-izegem.be

De Poorter Veerle | Algemene verbale vorming, Drama, Voordracht
Email: Veerle.DePoorter@artiz-izegem.be

Sercu Benjamin | Algemene verbale vorming, Literaire creatie, Toneel, Voordracht
Email: Benjamin.Sercu@artiz-izegem.be

Spanhove Griet | Toneel
Email: Griet.Spanhove@artiz-izegem.be

Van Bruwaene Ann-Sophie | Algemene verbale vorming, Drama, Voordracht
Email: Ann-Sophie.VanBruwaene@artiz-izegem.be

Vanhaverbeke Bianca | Toneel
Telefoon: +32477 76 16 24
Email: Bianca.Vanhaverbeke@artiz-izegem.be

Vanlerberghe Lieven | Algemene verbale vorming, Drama, Repertoirestudie woordkunst, Voordracht
Email: Lieven.Vanlerberghe@artiz-izegem.be

Wylin Mieke | Algemene verbale vorming, Verbale vorming, Voordracht
Email: Mieke.Wylin@artiz-izegem.be

Beeld


Defour Lieven | Bijzondere kunstgeschiedenis, Kunstgeschiedenis
Email: Lieven.Defour@artiz-izegem.be

Denys Christophe | Schilderkunst
Telefoon: +32485 19 49 07
Email: Christophe.Denys@artiz-izegem.be

Huyghe Judith | Algemeen Beeldende Vorming
Email: Judith.Huyghe@artiz-izegem.be

Lakiere Ulrike | Algemeen Beeldende Vorming, Kleurstudie, Vormstudie, Waarnemingstekenen
Email: Ulrike.Lakiere@artiz-izegem.be

Rondelez Lobke | Algemeen Beeldende Vorming
Telefoon: +32473 74 24 42
Email: Lobke.Rondelez@artiz-izegem.be

Spillebeen Lisa | Coördinator beeld, Muzische vorming
Email: Lisa.Spillebeen@artiz-izegem.be

Van Craeynest Dorine | Kleurstudie, Vormstudie, Waarnemingstekenen
Email: Dorine.VanCraeynest@artiz-izegem.be

Van der Jeugdt Suleika | Kleurstudie, Vormstudie, Waarnemingstekenen
Email: Suleika.VanderJeugdt@artiz-izegem.be

Vandermeersch Lydie | Algemeen Beeldende Vorming, Tekenkunst
Email: Lydie.Vandermeersch@artiz-izegem.be

Vermander Greta | Schilderkunst, Tekenkunst
Email: Greta.Vermander@artiz-izegem.be

Muzische Vorming


De Pauw Sofie | Wisselwerker beeld
Email: Sofie.DePauw@artiz-izegem.be

d'Hanens Eveline | Wisselwerker muziek
Telefoon: +32486 35 84 91
Email: Eveline.dHanens@artiz-izegem.be

Mussche Mieke | Wisselwerker muziek
Email: Mieke.Mussche@artiz-izegem.be

Perneel Wim | Wisselwerker drama
Email: Wim.Perneel@artiz-izegem.be

Stock Inge | Wisselwerker drama
Email: Inge.Stock@artiz-izegem.be

Vanloocke Lies | Wisselwerker beeld
Telefoon: +32475 28 81 95
Email: Lies.Vanloocke@artiz-izegem.be

Vereecke Valerie | Wisselwerker muziek
Email: Valerie.Vereecke@artiz-izegem.be