Wim Belaen

directeur
Wim.Belaen@izegem.be




Bernard Geldof

administratief medewerker
Bernard.Geldof@artiz-izegem.be




Tom Isenbaert

ict, administratief medewerker
Tom.Isenbaert@artiz-izegem.be




Mia Popelier

administratief medewerker
Mia.Popelier@artiz-izegem.be




Jasmien Aernout

woordatelier
Jasmien.Aernout@artiz-izegem.be




David Anne

initiatieatelier
David.Anne@artiz-izegem.be




Francis Baert

klarinet, samenspel/ensemble
Francis.Baert@artiz-izegem.be




Majela Blancke

viool
Majela.Blancke@artiz-izegem.be




Dirk Blockeel

orgel, begeleidingspraktijk
Dirk.Blockeel@artiz-izegem.be




Anneleen Boehme

contrabas (jpr), basgitaar (jpr)
Anneleen.Boehme@artiz-izegem.be




Dirk Boehme

hobo, engelse hoorn, samenspel/ensemble
Dirk.Boehme@artiz-izegem.be




Hanne Bossuyt

gitaar
Hanne.Bossuyt@artiz-izegem.be




Karel Boucherie

muziekatelier
Karel.Boucherie@artiz-izegem.be




Freya Bovijn

muziekatelier
Freya.Bovijn@artiz-izegem.be




Sylvie Bruneel

Dwarsfluit
Sylvie.Bruneel@artiz-izegem.be




Bernard Buyse

klarinet
Bernard.Buyse@artiz-izegem.be




Jitse Coopman

saxofoon
Jitse.Coopman@artiz-izegem.be




Luc Coppé

koper
Luc.Coppe@artiz-izegem.be




Daan Corneillie

zang, initiatieatelier, koor
Daan.Corneillie@artiz-izegem.be




Myriam Couvreur

muziekatelier
Myriam.Couvreur@artiz-izegem.be




Lieselot Daenens

woordatelier, spelen en acteren, vertellen
Lieselot.Daenens@artiz-izegem.be




Mieke Dalle

woordatelier, spelen en acteren, vertellen
Mieke.Dalle@artiz-izegem.be




Hilde De Bisschop

piano
Hilde.DeBisschop@artiz-izegem.be




Filip Debosschere

theater
Filip.Debosschere@artiz-izegem.be




Stijn Defrancq

piano
Stijn.Defrancq@artiz-izegem.be




Nona Dekeyser

zang (jpr)
Nona.Dekeyser@artiz-izegem.be




Ellen Delaere

gitaar
Ellen.Delaere@artiz-izegem.be




David Demeyere

slagwerk (jpr)
David.Demeyere@artiz-izegem.be




Gladys De Mol

woordatelier, spelen en acteren, vertellen
Gladys.DeMol@artiz-izegem.be




Christophe Denys

schilderkunst
Christophe.Denys@artiz-izegem.be




Els De Pauw

woordateler, spelen en acteren, vertellen
Els.DePauw@artiz-izegem.be




Veerle De Poorter

woordatelier, spelen en acteren, vertellen
Veerle.DePoorter@artiz-izegem.be




Louisa Dereere

Dwarsfluit
Louisa.Dereere@artiz-izegem.be




Mattias De Rijcke

gitaar (jpr)
Mattias.DeRijcke@artiz-izegem.be




Annemie Devos

cello, samenspel/ensemble
Annemie.Devos@artiz-izegem.be




Els Dufourmont

piano, samenspel/ensemble
Els.Dufourmont@artiz-izegem.be




Hilde Dumoulin

muzieklabo
Hilde.Dumoulin@artiz-izegem.be




Steven Duyck

regie, spelen en acteren
Steven.Duyck@artiz-izegem.be




Judith Huyghe

beeldatelier
Judith.Huyghe@artiz-izegem.be




Marc Kerckhof

(bas)klarinet
Marc.Kerckhof@artiz-izegem.be




Ulrike Lakiere

beeldatelier
Ulrike.Lakiere@artiz-izegem.be




Sandra Lammens

piano
Sandra.Lammens@artiz-izegem.be




Peter Lejaeghere

koper
Peter.Lejaeghere@artiz-izegem.be




Mieke Mussche

muziekatelier
Mieke.Mussche@artiz-izegem.be




Stefaan Raes

slagwerk, samenspel/ensemble
Stefaan.Raes@artiz-izegem.be




Lobke Rondelez

beeldatelier
Lobke.Rondelez@artiz-izegem.be




Hans Schotte

muzieklabo, muziekgeschiedenis
Hans.Schotte@artiz-izegem.be




Benjamin Sercu

spelen en acteren, theater, creatief schrijven
Benjamin.Sercu@artiz-izegem.be




Roel Smedts

koper
Roel.Smedts@artiz-izegem.be




Griet Spanhove

spelen en acteren, theater
Griet.Spanhove@artiz-izegem.be




Lisa Spillebeen

productontwerp
Lisa.Spillebeen@artiz-izegem.be




Evgeny Suvorkin

accordeon, samenspel/ensemble
Evgeny.Suvorkin@artiz-izegem.be




Lisa Thermote

woordatelier
Lisa.Thermote@artiz-izegem.be




Ann-Sophie Van Bruwaene

woordatelier, spelen en acteren, vertellen
Ann-Sophie.VanBruwaene@artiz-izegem.be




Dorine Van Craeynest

beeldatelier, beeldlabo
Dorine.VanCraeynest@artiz-izegem.be




Dieter Vandekerckhove

muziekatelier, samenspel/ensemble
Dieter.Vandekerckhove@artiz-izegem.be




Warre Van de Putte

saxofoon (jpr)
Warre.VandePutte@artiz-izegem.be




Suleika Van der Jeugdt

beeldlabo
Suleika.VanderJeugdt@artiz-izegem.be




Lydie Vandermeersch

beeldatelier, beeldlabo, tekenkunst
Lydie.Vandermeersch@artiz-izegem.be




Bianca Vanhaverbeke

theater
Bianca.Vanhaverbeke@artiz-izegem.be




Mattias Vanhoecke

piano (jpr)
Mattias.Vanhoecke@artiz-izegem.be




Lieven Vanlerberghe

theaterlabo
Lieven.Vanlerberghe@artiz-izegem.be




Lies Vanloocke

beeldatelier
Lies.Vanloocke@artiz-izegem.be




Johan Van Neste

hoorn
Johan.VanNeste@artiz-izegem.be




Dirk Verbrugghe

piano
Dirk.Verbrugghe@artiz-izegem.be




Saïdjah Verbrugghe

viool
Saidjah.Verbrugghe@artiz-izegem.be




Valerie Vereecke

initiatieatelier, muziekatelier
Valerie.Vereecke@artiz-izegem.be




Fabienne Vergalle

initiatieatelier, muziekatelier, fagot
Fabienne.Vergalle@artiz-izegem.be




Greta Vermander

schilderkunst, tekenkunst
Greta.Vermander@artiz-izegem.be




Petra Vermote

gitaar
Petra.Vermote@artiz-izegem.be




Nicolas Vierstraete

muziekatelier, slagwerk
Nicolas.Vierstraete@artiz-izegem.be




Veerle Vinckier

intiatieatelier, muziekatelier
Veerle.Vinckier@artiz-izegem.be




Mieke Wylin

woordatelier, spelen en acteren, vertellen
Mieke.Wylin@artiz-izegem.be



© 2015-2018 Art'Iz Kunstacademie regio Izegem | Email: administratie@artiz-izegem.be | Tel: 051 30 34 35 | Privacyverklaring
Web Design MymensinghPremium WordPress ThemesWeb Development

Repertoirestudie 2e & 3e trimester

2de en 3de trimester VOORSTELLINGEN DE LEEST (tenzij anders vermeld) Deze voorstellingen behoren tot het verplichte lessenpakket voor het vak Repertoirestudie. Bij afwezigheid een briefje van ouders of dokter bezorgen. Alle voorstellingen in De Leest starten om 20.00u, tenzij anders vermeld. Kom tijdig (al vanaf 19.30u om je ticket op te halen en te betalen, ook bij gratis voorstelling een ticket komen ophalen). Breng gepast geld mee. Dat gaat sneller en dan kan de voorstelling stipt beginnen.
  1. vr 13/1/2017 'ASPE, Het dodelijke jubileum' door Pieter Aspe, met o.a. Herbert Flack, Jelle Cleymans, Mathias Vergels, …
  • voor alle leerlingen Repertoirestudie
  • gratis
  • Les: week van 9-14/1 (ook voor de leerlingen van de zaterdag!)
  1. za 4/2 'Poëziepretpark’, n.a.v. Gedichtendag 2017
  • voor alle leerlingen Repertoirestudie
  • gratis
  • begint om 19.00 uur tot 21.00u
  • Geen voorafgaande les
  1. do 16/2 'Poepsimpel’ van Arne Sierens, door Compagnie Cecilia met Titus De Voogdt, Robrecht Vanden Thoren en Tom Vermeir
  • voor alle leerlingen Repertoirestudie
  • 8 euro (i.p.v. 16€)
  • Les: week van 6-11/2
  1. Maart = filmmaand - ‘The Prestige’ of ‘Memento’, in de klas
  • Lendelede: woe 8/3 om 18.30u-20.30u
  • Ingelmunster: woe 15/3 om 19.45u-21.45u
  • Izegem, klas donderdag: do 9/3 om 19.30u-21.30u
  • Izegem, klas vrijdag: vr 10/3 om 19.15u-21.15u
  • Izegem, klas zaterdag: za 11/3 om 10.00u-12.00u
  • Oostrozebeke, za 18/3 om 12.30u-14.30u
  1. do 20/4 'Wachten op Godot’ van Samuel Beckett, door Ensemble Leporello met o.a. Jonas Van Thielen, Geert Vermeulen, …
  • voor alle leerlingen Repertoirestudie
  • 8 euro (i.p.v. 16€)
  • Les: week van 27/3-1/4 (!) – (de aprilles valt dus de laatste week van maart, net voor de paasvakantie)
  1. ACTIVITEIT MEI & JUNI
  • De leerlingen voordracht en toneel H3 studeren af tijdens de GRAND CRU voorstellingen. Met de leerlingen H1 & H2 gaan we kijken naar deze eindtoonmomenten.
De affiches voor deze voorstellingen zullen uithangen enkele weken voor de voorstelling. Voor de Repertoirestudie kies je 2 producties toneel + 2 producties voordracht. Je bent volledig vrij om zelf te kiezen welke voorstellingen je eruitpikt. Let goed op de locaties! Uitdaging! Volgend jaar of over twee jaar studeer ook jij af. Dan zal je ’t ook leuk vinden dat veel mensen komen kijken naar je eindprogramma. Zorg dus voor een goedgevulde zaal en breng vrienden, ouders, broers en zussen mee. Deze voorstellingen zijn allemaal gratis. GRAND CRU THEATERFESTIVAL – in DE LEEST
  • do 18/5 van 17.30u-22.00u
  • za 20/5 van 10.00u-17.00u
GRAND CRU WOORDFESTIVAL – in ’t SOK, Hogestraat 15, 8870 Kachtem
  • do 1/6 van 17.30u-21.30u
  • za 3/6 van 10.00u-17.00u

Zin om Pop & Jazz te volgen?